aplikační technika a smáčedla

duo


O nás

O nás

V rámci rozšíření stávajícího výrobního programu v oboru hasební techniky se společnost DUO CZ, s.r.o. rozhodla prostřednictvím těchto internetových stránek dodávat na trh kompletní systém pro hašení s tuhým smáčedlem – tedy kartuše a různé typy přiměšovačů.

Společnost DUO CZ, s.r.o. se sídlem v Opočně je zkušený a ověřený výrobce v oblasti strojírenství, elektrotechniky a dalších speciálních výrob, včetně výroby techniky pro hasičské účely. Je společností s certifikovaným systémem řízení kvality dle ISO 9001. S výrobou požárních armatur – speciálních přiměšovačů a proudnic má dlouholeté zkušenosti. V rámci rozvoje v oblasti hasebních technologií společnost DUO CZ, s.r.o. rozšířila sortiment i o vlastní kartuši tuhého smáčedla.

Všechny výrobky společnosti DUO CZ, s.r.o. určené pro hasičské využití jsou certifikovány dle příslušných předpisů u Technického ústavu požární ochrany v Praze.

Věříme, že tyto stránky budou nápomocny k obeznámení nejen odborné hasičské veřejnosti, ale i všech zájemců o moderní hasební technologie s výhodami použití kartuší tuhého smáčedla KTS DUO i jejich aplikačních prostředků.

Na těchto stránkách jsou k dispozici základní údaje o výrobcích včetně odkazů na stažení příslušné technické dokumentace.


Příjem objednávek

Komunikace se zákazníky

Monika Radováe-mail: obchod@hasebnitechnika.cz
gsm: +420 702 272 155
HASEBNITECHNIKA.CZ